کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این مجموعه توسط ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را منحصر به فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مثل هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بی نقص از تجهيزات ديوتر فایده کرده‌اند. در اکنون حاضر اين این موسسه گستره اي از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي از محصول ها اين این موسسه می باشد که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار دلخواه اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به یاری شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي تماما ضد آب بوده و آب به داخل آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حفظ کننده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در هم اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين خواسته در کوله پشتي قرار ميگيرد که در برهه زمانی پياده روي، براي رفع تشنگي ايست شکل نگيرد. انجام پرهیز ، با هر زمان زمان، سبب ساز کاهش جريان خون و جا ماندن بیش تر از مجموعه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي برهه زمانی و کارایی زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده بیش تر از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار جانور در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي باعث شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز دوران پياده‌روي يا صعود ممکن هست مسئله به کار گیری قرار گيرد، مثل آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با اعتنا به سايزهاي مختلف شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت را با به کار گیری از بندهاي تنظيم روي بند شانه مهیا مي‌آورد.
گذر بیش تر از رودخانه يکي بیش تر از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد لازم در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در زمان عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود داراست که سبب ميشود با خيال راحت، و بدون دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را درون کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي پروسه صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در پروسه صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي منحصر کوهنوردي دارشته و در فرآیند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مناسب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه راه برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصر به فرد عصا داراست که مي‌تووان باتون ها را در باطن آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به قسمت هاي زيرين کوله، بدون اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خود را بيرون آوريد، بیش تر از زيپ داخل جيب زيرين کوله استفاده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را باعث مي‌شوند. اين مسائل منجر به وجود وارد شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که بیشتراز قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیشتراز آن دور ميشود و اين امر نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر توشه درون کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیشتراز آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارااست که به شما این قابلیت را میدهد تا لوازمی که ممکن می باشد در ارتفاع روز به آن‌ها موردنیاز پیدا نمایید را به سادگی با خویش حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارا هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما یاری میکند تا بتوانید وسایل خود را در برهه زمانی حمل به خیر و خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود دارد و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این است که بتوانید گوشی خود‌ را در باطن جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در زمان راه‌ رفتن بیشتراز گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خوبی دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و منجر ارتقاء قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارااست که می‌توان برای حمل یک بطری از آن فایده کرد. کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود دارااست که می‌توان در آن یک گوشی ملازم کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که بایستی در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-006 Opie یک کوله زیبا می‌باشد که با داشتن جیب‌های مختلف می تواند در حمل وسایل روزمره به شما امداد کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 می تواند ملازم خیر برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل واجب و حمل آن توسط کوله‌پشتی مناسب در طول روز سبب ساز می شود احساس خستگی نکرده و بیشتراز آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها باید با حمل محتویات کمترین وزن را تولید کرده همینطور دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه از پارچه هست و دوامی دلخواه دارد تا شما در برهه زمانی عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی میباشد تا در صورت خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیشتراز حمل دستی به کار گیری کنید. بیشتراز دیگر ویژگی‌های این محصول این هست که بندها نیز قابلیت تغییر تحول سایز به چهره سگکی دارند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها نیز به چهره مشبک طراحی شده‌اند تا با تولید جریان هوا، از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در قسمت پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه جور 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه می باشد تا در چهره تشنه‌شدن آب به ملازم داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist دارنده یک نوع در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به شکل کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به چهره کولی خوب تر بوده تا همواره بیش تر از دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به عامل سگک‌هایی که بر روی خویش دارا هستند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان ارتفاع آنها را به مطلوب تغییر و تحول داد. همچنین برای این که در برهه زمانی فایده بیش تر از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن‌ها بیشتراز فوم برای بالشتک ‌گذاری به کار گیری شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی هم به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ساخت کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصربه‌فرد محافظت لپ‌تاپ میباشد تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به ملازم خویش داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به دلیل ساختاری که داراست تا حد متعددی بیشتراز زخم وارد شدن به لپ‌تاپ شما توقف می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می‌تواند مکان مناسبی برای مراقبت از تبلت در درون کیف باشد. برای این جور علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار نیز در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل همپا را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در دوران حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا نوع 16I-010 Icon Twist به استدلال دارا بودن طراحی زیبا و محفظه منحصر مراقبت لپ‌تاپ میتواند یک کوله‌پشتی خیر و خوبی برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» جور «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون داراست تا بیشتراز استحکام کافی برای استفاده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده می‌باشد که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن است؛ بدون این‌که بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در شرایط مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر و تحول حجم آن فایده میشوند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آنان را تنظیم کنید. پباده سازی مشبک پشت این دسته نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش می دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای زمان طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون نوع Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، انتخاب سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به همپا داشتن تمام لوازم نیاز شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز مالامال مشغله بیرون بیش تر از منزل كه تمام روز مجبور بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبل از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیش تر از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه استفاده از كيف‌هاي كوله پشتي است كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع از رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي گونه 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري مراقبت از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در موقعیت نرمال 19 سانتي متر و در چهره فایده بیشتراز قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي میباشد كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان گفت اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و گنجایش مناسب، گزینش نیکی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت متعددی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک جور برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارای پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوبتر کوله‌پشتی و توقف بیشتراز فشار روی کمر می باشد و بیشتراز تولید رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در هنگام حمل آن هم پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت و امکان قراردادن موبایل یا خود کار را میدهد و به‌راحتی به وسایل واجب ملازم خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا این که پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده می‌باشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیشتراز این سوت استفاده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» نوع «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارای یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با طراحی بسیار زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به صورت روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر تحول سایز به چهره سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به صورت دستی نیز تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید بیشتراز آن استفاده کنید. پدهای محافظ پشت این کوله‌پشتی سبب ساز پرهیز بیشتراز ضربه به کمر میشود به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیش تر از استفاده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام استفاده از آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی دارد به شما یاری خواهد اظهار‌کرد وسایل خویش را مرتب درون کیف قرار داده و هر دوران که بخواهید به راحتی از آنان فایده کنید. کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف مصنوعی شایسته ترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» نوع «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مناسب برای برنامه‌های کوتاه بازه زمانی بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله بیشتراز الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. استفاده از این ماده سبب ایجاد ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت مطلوب